Miejsca dostępne

Informacje podstawowe

Miejsce: Chata Miłośliwka, Czerniec pod Nowym Sączem
Termin: 15-17 Listopad 2019
Ilość miejsc: 12
Cena: 250,00  / osoba

Szczegóły warsztatów

Co to za warsztat?

To nie jest wyjazd, na którym na siłę musisz się wyciszyć i zrelaksować. Jak nikt inny rozumiem, że czasem bywa to po prostu niemożliwe, a wszelakie próby zmuszenia się do tego powodują odwrotny skutek. Jeśli lęk, napięcie, stres i wykańczające tempo to stały element Twojego życia, a masz potrzebę coś zmienić, nie wiesz tylko jak – to zapraszam Cię serdecznie. Opowiem Ci moją historię, nauczę Cię Medytacji Wyciszenia, pomogę Ci spojrzeć na wszystko nieco inaczej. Zaufaj mi i spróbuj. Zajęcia oraz techniki wykorzystywane na warsztatach są świeckie i opierają się na badaniach naukowych.

Dwa słowa o mnie:

Jestem praktykiem Medytacji Wyciszenia od siedmiu lat. Przez wiele lat walczyłam z silnym lękiem, na który nie pomogła mi żadna ówczesna klasyczna metoda. W swoich poszukiwaniach trafiłam na australijską technikę medytacji (Stillness Meditation Therapy), która została opracowana przez lekarza psychiatrę dr Ainslie Meares’a i od przeszło 50 lat wiedzie prym na Antypodach jako jedna ze skuteczniejszych technik redukcji napięcia, lęku, stresu i bólu. Jestem tego żywym dowodem jak również wielu innych ludzi, którzy korzystali z tej wiedzy.

Co będziemy tam robić?

Dużo zajęć Medytacji Wyciszenia, mnóstwo teorii dotyczącej  techniki, ćwiczenie, akceptacji i zaangażowania, dyskusje i praca w grupie, trochę czasu wolnego oraz (dla chętnych) trochę porannego jogowego rozciągania.

Jeżeli Twoje życie wypełnia lęk, a nie możesz uczestniczyć w zajęciach cyklicznych (w Katowicach lub Krakowie) to zachęcam do takiego 3 dniowego wyjazdu, otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz w stanie zbudować swój spokój.

Kiedy i gdzie?

Spotykamy się w piątek 15.11.2019 na miejscu, czyli w  Chacie Miłośliwka w Czerńcu pod Nowym Sączem. Miejsce to jest niezwykle urokliwe, daleko od zgiełku i chaosu, w duchu SLOW z pysznym jedzeniem i widokiem na cudny Beskid Sądecki.

Dla kogo?

Wyjazd przeznaczony jest dla osób, które czują, że lęk, napięcie, stres itd. przejęły kontrolę nad ich życiem i chciałaby jakoś temu zaradzić.

Wyżywienie:

Zgodnie z zasadą: w zdrowym ciele zdrowy duch.
Jedzenie w Miłośliwce jest przygotowywane na bazie naturalnych składników, bez ulepszaczy.
Kawa, herbata, imbir, zioła i woda dostępne są cały czas.
Na śniadanie zawsze poza “szwedzkim stołem” właściciele serwują coś zdrowego na ciepło – np. owsiankę lub kaszę jaglaną z owocami.
W ciągu dnia zawsze można liczyć na ciepłą i pożywną zupę. Posiłki nie są wydzielane – każdy je ile potrzebuje.

W cenie pobytu są 3 posiłki dziennie.

Zakwaterowanie i koszt:
Zakwaterowanie w przytulnych klimatycznych pokojach 2,3 i 4 osobowych (o wyborze pokoju decyduje kolejność przyjazdu) + pełne wyżywienie + zajęcia warsztatowe i joga dla chętnych to koszt 550,00 zł ( 250,00 zł płatne przelewem na konto i 300 zł płatne na miejscu ). Wpłata zaliczki w kwocie 250,00 zł jest jedyną możliwą formą rezerwacji miejsca.